Відкрито: вівторок - субота, з 14:00 до 20:00 

ЦЕХ в Україні:

вул. Кирилівська, 69, Київ, Україна
тел.: +38 063 131 94 81
 
ЦЕХ у Литві:
вул. Vytenio 6, Вільнюс
тел.: +370 679 24 972
 
БІЛЬШЕ НІЖ ГАЛЕРЕЯ
 
ЦЕХ – це зараз більше, ніж незалежна інституція чи провідна галерея сучасного мистецтва. Після відкриття в липні 2016 року у столиці Литовської республіки другої галереї TSEKH VILNIUS, наразі одної із найбільших приватних галерей країни, український ЦЕХ перетворився на європейський мистецький проект, здобувши прихильність балтійських еліт та успішно доводячи оригінальність формальних рішень власних митців.
 
За дeв'ятнадцять років ми реалізували більше 400 проектів, як в Україні, так і за кордоном, персональних і групових, власних резидентів і гостьових, працювали з десятками митців та отримали повну сатисфакцію міжнародної професійної спільноти та поціновувачів мистецтва. Орієнтуючись на не тиражне мистецтво, себто живопис, акварель, та скульптуру, ми також експериментуємо з новими видами мистецтва – об’єктами, інсталяціями, просторовими рішеннями, новими медіа, тощо. Як ексклюзивний агент, галерея повністю опікується кар’єрою власних митців, перебираючи на себе усі необхідні функції.
 
Відтепер, як перша мережа галерей українського сучасного мистецтва та одна з найбільших у Східній, Центральній, та Північній Європі, маємо декілька викликів, перший із яких – це глобально довести оригінальність власних митців.