ЖУЛЬЄТ БІНОШ
IN-EYES
13.04 - 08.05.2010
Проект представляє Французький Культурний Центр

Французький Культурний Центр представляє проект:
Жульєт Бінош
IN-EYES
13.04 - 08.05.2010

Після Нью-Йорку, Токіо, Монреалі, Парижі та Сіднею, Ексклюзивний проект «Jubilations» вірушає до Східної Європи Гірськолижний: зупинка в Україні, в галереї «ЦЕХ»! Жюльєт Бінош відвідає Київ, щоб зустрітіся з Глядач, поціновувачамі містецтва та читачами та представіті Ексклюзивни виставку живопису та поезії ...
 
Виставка «IN-EYES»
 
68 картин, написання та відібраніх Жюльєт Бінош, будуть представлені в галереї «Цех» з 13 квітня по 8 травня. Виставка таборі війнятковою нагод відкріті галі одну грань таланту знаменітої акторкі. Свій Перший портрет вон написала на замовлення культового Часопис «Кає дю Сінема» та Протяг всієї акторської кар'єри НЕ полішала пензля ...
 
Через 34 портрети відоміх режісерів та 34 автопортрети в кінообразах, Жюльєт Дає Свій особистий погляд на зустрічі, які позначені її доробок кіноакторкі.
 
 
 
 
Можу привітати Жульєт з відкриттям нового жанру в сучасному мистецтві - Мемуари в Арте. Варто відзначити несподівано високий рівень майстерності та переданий психологізм.
 
Я знав Бінош як Велику актрису і з радістю відкрив її для себе як велику художницю. Крім всього проект досить концептуальний і дуже особистий, але важливий для всіх.
 
Художник Микола Белоус

PHOTOREPORT