Микола Білоус, Рустам Мірзоєв, Євген Петров
КРАЄВИДИ
7.11.2020 -8.01.2021
Київ
Проект складається з робіт резидентів галереї Цех: Білоуса, Мірзоєва і Петрова.
Роботи зібрані по ідеї, де пейзаж є важливим елементом композиції, а іноді «головним героєм».

Досліджуючи їх творчість протягом 14 років, можна помітити їх тягу до зображення людей, тварин і предметів, вкрай рідко фігуративні автори звертаються і знаходять інтерес в зображенні пейзажів і навколишній природи.  Кожен з авторів використовує пейзаж відповідно до свого стилю і візуального рішення.

У Білоуса пейзаж є колірна конструкція, яка може жити самостійно.  Для Білоуса це чергова можливість оригінально розкласти відкриті кольори.  Знаки кольорового лісу працюють так само, як семантика кольорів на сукні жінки або мотоциклі.  Ритм, рельєф і підбір кольору залишається не змінений.

У Євгена Петрова пейзаж не можливий без взаємодії з персонажем, більш важливим.  Петров таким чином спирається на пейзаж і робить сюжет ще більш абсурдним, сюрреалістичним.
Пейзаж для нього це фон для події або історії.  Завжди опрацьований ідеально, гіперреалістично, часто з документальною точністю.

Пейзажі Мірзоєва рідко відокремлені від персонажів, іноді вони виходять з них або навпаки є більш інформативним.  Фон і персона рівнозначні, не завжди зрозуміло їх взаємодія, саме пейзаж підтримує психоделічний настрій його робіт.  
При цьому його пейзажі часто максимально видалені від власної реальності Самого автора.

Пейзажі зібрані з різних проектів і окремих робіт, як висловлювання або ескіз.  Їх об'єднує не божевільна любов до природи, а скоріше необхідне сусідство з нею і як наслідок прийняття її законів і краси.

Куратор Олександр Щелущенко.