НЕ КАБІНЕТНЕ МИСТЕЦТВО
26.01 - 28.01.2012

НЕ КАБІНЕТНЕ МИСТЕЦТВО

25 січня галерея сучасного мистецтва «Цех» та компанія «Skano» представлять спільний проект - «Не кабінетне мистецтво» - спробу з'єднати актуальне мистецтво і класичні меблі для домашнього офісу.
 
Ідея проекту народилася не спонтанно. На нашу думку, актуальне мистецтво часто представляється нам результатом бунтарства духу, кинутого виклику суспільству і усталеним традиціям, радикальними сюжетами, нетрадиційними матеріалами і способами вираження думок художника. Тому багато хто з нас люблять відвідувати виставки, арт - центри і галереї, але не всі розуміють, яке місце мистецтво може зайняти в нашому домі. Проект «некабінетного мистецтва» покликаний зруйнувати шаблони і показати, як якісний актуальний живопис стає частиною домашнього, в першу чергу, кабінетного інтер'єру.
 
Тому галерея «Цех» та компанія «Skano» створили 4 кабінетних просторів на базі класичних меблів Björkkvist - в яких поєднали сучасний живопис і класичний інтер'єр. Роботи сучасних художників - Миколи Білоуса i Євгенія Петрова - інтегровані в кабінетний простір і покликані розвинути ідею взаємодоповнюваності класики і контемпорарі-стилю. У проекті використані модульні системи книжкових полиць і меблів Björkkvist компанії «Skano», дизайн яких залишається незмінним останні 100 років.
 
 «Ми з'єднали європейські традиції, якість і українські сміливі візуальні рішення для того, щоб показати, ті варіанти домашнього інтер'єру, які, здавалося б не мають право на існування,» - говорить директор компанії «Skano» в Україні Інга Жехтунова.
 
Коли проектується інтер'єр нової квартири, дизайнери та архітектори, а також самі власники, часто не розглядають сучасний живопис, графіку та фотографію, як частину інтер'єру. Завдання предмета мистецтва - створити неповторну індивідуальну обстановку в будинку свого власника. Тому друге завдання проекту «Не кабінетне мистецтво» - це розширити рамки сприйняття, показати ті можливості, які відкриваються нам, коли ми не боїмося експериментувати.